Перейти до основного вмісту

Заміна скла обійдеться в 1500 грн.


Стало відомо, що заміна скла на вікнах обійдеться приблизно в 1500 грн. Хто платитиме за зіпсоване майно - не відомо. Але навіть, якщо ця сума не ляже на плечі класу, всеодно залишиться осад.

Нагадаємо, що цими вихідними, невідомі розбили 2 скла на вікні.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Перший день навчання

Завтра, 3 вересня, буде перший день навчання. Ознайомтесь із розкладом та підготуйтесь. 
Усім успіхів і терпіння!

🔥🔥🔥Прем'єра Baby Cinema STUDIO🔥🔥🔥

Baby Cinema STUDIO представила свій другий короткометражний фільм "Інакший" (http://bit.ly/different-bcs), який зайняв 2 місце  в конкурсі ITalent. Короткометражний фільм "Інакший" розкриває проблему, яка досить актуальна у наш час. Головний герой - "не такий як всі" та тримає це в таємниці, але хтось "допомагає" відкрити її... Чи сприйме його суспільство? Чи зрозуміє? Чи вдасться зламати стереотипи?

Умови вступу 2019

Стали відомі умови вступу до ЗВО у 2019 році.

Реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів та завантаження необхідних документів почнеться 1 липня.

Прийом заяв і документів від абітурієнтів розпочнеться 10 липня і закінчиться 16 липня для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів і 22 липня - для осіб, які вступають тільки за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.

Творчі конкурси проводяться у декілька сесій з 1 по 10 липня (до 12 липня для спеціальності "Музичне мистецтво") включно.

Вступні іспити будуть проводитися з 17 по 22 липня, співбесіди - з 17 по 19 липня включно.

Можна буде подати до семи заяв на місця бюджетного та регіонального замовлень, але не більше ніж за чотирма спеціальностями. Подача заяв на контрактні конкурсні пропозиції обмежуватися не буде.

У 2019 приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018 і 2019 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов.

Але, якщо як…