Перейти до основного вмісту

Про нас

Наш 11 клас - веселий, активний, творчий, дружній колектив. Завжди разом проводимо як шкільний, так і вільний час. Ми – незвичайний клас. Кожен із учнів створює і доповнює наш колектив, адже кожен має своє захоплення, і всі вони такі різні і цікаві,и що важко перерахувати усі. 
Звичайно, ми не ідеальні, і, на жаль, можемо засмутити вчителя…та усіма силами намагаємося цього не робити. Кажуть, досконалості немає меж. Кожного року ми стаємо все розумнішими та поповнюємо нашу шкільну родину новими талантами.
Наш клас завжди був дружнім, всі діти з нашого класу, підтримують один одного у всьому, по можливості допомагають. На перервах ми часто обговорюємо спортивні та інші новини, ділимося цікавими відеороликами. За вихідні зазвичай новин накопичується дуже багато і на початку тижня всі однокласники охоче діляться ними один з одним.
Нам дуже пощастило з класним керівником. Наша вчителька уважна до кожного учня, якщо в учня щось не виходить, то вона завжди допомагає і підказує. Наш клас бере участь у різних заходах і нерідко влаштовує великі святкові концерти. 

Коментарі

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

🔥🔥🔥Прем'єра Baby Cinema STUDIO🔥🔥🔥

Baby Cinema STUDIO представила свій другий короткометражний фільм "Інакший" (http://bit.ly/different-bcs), який зайняв 2 місце  в конкурсі ITalent. Короткометражний фільм "Інакший" розкриває проблему, яка досить актуальна у наш час. Головний герой - "не такий як всі" та тримає це в таємниці, але хтось "допомагає" відкрити її... Чи сприйме його суспільство? Чи зрозуміє? Чи вдасться зламати стереотипи?

Корисні посилання

Для абітурієнтів будуть важливими такі посилання для визначення свого рейтингу при вступі:
https://vstup.edbo.gov.ua - офіційна база 
https://vstup.osvita.ua - неофіційна база (іноді оновлюється частіше за офіційну)
https://abit-poisk.org.ua - пошук абітурієнтів за прізвищем та ініціалами (з 2012 року)

З Днем ЗСУ!

Сьогодні вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких - у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів!